+98 76-91001177 با ما در تماس باشید
بازدید: 65699
پیام مدیرعامل اوژن گشت
هدف از تاسیس آژانس هواپیمایی مسافرتی گردشگری اوژن گشت ایجادخریدی امن و مناسب دسترسی آسان خدماتی متمایزبه مشتریان وفادار می باشد.

امروزمادریک دهکده جهانی فعالیت وزندگی می کنیم برای معرفی  کشورعزیزمان ایران وجاذبه های توریستی گردشگری صنایع دستی وهنرهای دستی میراث فرهنگی سرمایه گذاری خارجی دربخش های مختلف  توریستی وگردشگری معرفی امکان تفریحی وگردشگری  جزیره زیبای کیش سایت اوژن گشت به ده زبان زنده دنیا ترجمه ودردسترس قرارگرفته است.

تاگامی مهم وموثر درکمک به بزرگترین اقتصاد جهان صنعت گردشگری وسرمایه گذاری کشوربرداشته شود.

در این خصوص توانسته ایم با تخصص و دانش مدیران با تجربه در حوزه IT کشور، کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ و نظرسنجی های انجام شده ، تحقیقات دانشگاهی در بخش جهانگردی گردشگری داخلی خارجی و درصنعت گردشگری و تفریحات آنلاین، اولین سایت تخصصی بخش خصوصی را طراحی، پیاده سازی و آماده بهره برداری نماییم ، همکاری با همه آژانس‌ها سازمان‌ها و اداره‌ها را به صورت  B2B  ، B2C ، B2G ، اعلام می داریم .

شرح مختصری از فعالیت ها اقداماتی که در این خصوص به عمل آمده است، در ذیل معرفی می گردد :

  • خدمات به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته به صورت (حضوری  آنلاین) 
  • رزرواسیون هتل های داخلی و خارجی حضوری  آنلاین
  • صدور بلیط کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی (با نازلترین قیمت)
  • صدور بلیط قطار اتوبوس داخلی  خارجی
  • مجری مستقیم کلیه تورهای هوایی دریایی زمینی داخلی و خارجی
  • اخذ ویزا پیک آپ ویزای و اقامت
  • انتخاب تورهای خارجی داخلی بنا به سلیقه مشتری در ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت (آنلاین  )
  • صدور بلیط گردشگری تفریحات دریایی جزیره کیش به انتخاب گردشگران کیشوندان
  • عقد قرارداد همکاری دو جانبه با کلیه اماکن تفریحی گردشگری کیش وسراسر ایران

سفر آغاز یک راه است ...

برای مشتریان این امکان را فراهم می کند تا با صرفه جویی در وقت اقدام به جستجو و مقایسه خدمات بلیط هواپیما هتل داخلی وخارجی گردشگری نمایند، چه بسا بسیاری از آژانس های مسافرتی هنوز از شیوه های قدیمی و سنتی رزرواسیون استفاده می کنند.

ما در اوژن گشت می‌دانیم که همه شرکت‌های هواپیمایی یکسان نیستند، به همین دلیل است که همه مسیرهای هوایی و ترکیبات موجود را به شما نشان می‌دهیم، تا بتوانید پرواز خود را با بهترین قیمت رزرو کنید مفتخر هستیم بانک جامع گردشگری تفریحات کیش را با بهترین کیفیت و خدمات در اختیار شما گردشگران کیشوندان عزیز قرار دهیم تا با آسودگی خاطر و انتخاب خود کنارخانواده محترم لحظات خوشی را در جزیزه زیبای کیش سپری نمایید.

۱۴ کانترفروش در محل آژانس مکانی مجزا بصورت VIP برای مسافران، مهمانان، داخلی خارجی پذیرای شما جهت خرید به صورت حضوری می باشیم.

رضایت شما مشتریان اولویت مدیریت وکارکنان  آژانس هواپیمایی مسافرتی گردشگری اوژن گشت بوده مارا دراین مسیر همواره با نظرات و پیشنهادات خود برای برنامه ریزی سفرها و گردشگری یاری فرمایید.

ساعت کار ۸ صبح الی ۱ بامداد و پشتیبانی ۲۴ ساعته هفت روز هفته می باشد.

چرا اوژن گشت؟

با استفاده از خدمات رزرواسیون آنلاین اوژن گشت با صرفه‌جویی در وقت و هزینه، سفری با آرامش را برای شما رقم خواهیم زد. دیگر نگران پرداخت هزینه سفر در کشورهای خارجی و یا نداشتن کارت‌های اعتباری نباشید.

صرفه جویی در کاغذ تاثیر بسزایی در نجات محیط زیست دارد.

برای اطلاع از اخبار اوژن گشت پشتیبانی 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

اوژن گشت کیش